Bilim ve Teknoloji

Satılık İnstagram Hesabı Nereden Bulurum?

Satılık instagram hesabı arayıp da bir türlü bulamayanlara en güvenilir şekilde hangi platformlardan satılık instagram hesabı bulabileceğini bu yazıda listeledik. Peki neden?

Malumunuz; ortalık dolandırıcı ve para tuzağı tiplerle doluyken, üstelik insanların büyük bir çoğunluğu da bu konularda tecrübesiz olunca olan sizlerin parasına, emeğine ve en önemlisi de vaktine oluyor.

Eğer bir işletme veya kurum sahibi iseniz ve diğer insanlara açılmak istiyorsanız şüphesiz sosyal medya desteğine ihtiyaç duyarsınız. Tabi kişisel olarak yönetmek veya mini çaplı bir sayfa kurup para kazanmak isteyenler de cabası.

Satılık İnstagram Hesabı Bulabileceğiniz Platformlar

R10.Net

Bilindik ve köklü bir sitedir. Dolayısı ile güvenilir bir platformdur. SEO konusunda olmasa da bu konuda genellikle işinin ehli insanlar toplanıyor. Dolandırıcı oranı neredeyse yok denilecek kadar az.

Burada üstelik sadece satılık instagram hesabı değil; takipçi panelleri gibi birbirinden farklı uygulamaları veya takipçi kasma, beğeni, yorum, video izlenme, hikaye görüntülenme satışı gibi değişik hizmet satışlarını bulabilirsiniz.

Burada ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken tek şey, satış konusunun altındaki referanslara ve yorumlara bakmanızdır. Bunlara bakarak nereden alacağınıza kendiniz gönül rahatlığı ile karar verebilirsiniz.

Site Adresi: https://www.r10.net/instagram/

WmAracı.Com

Bu da yine bilindik ve köklü bir sitedir. R10.net için dediklerimiz burası için de geçerlidir. Yine burada da çeşit çeşit hesap satışı, beğeni, takipçi, yorum, izlenme veyahut bunları toplu halde yapmanızı sağlayacak panel satışlarını bulabilirsiniz. Piyasanın nabzını genellikle bu iki site tutar.

Burada ticaret yaparken yine satış konusunun altındaki referanslara ve yorumlara göz atmanız konusunda sizleri şimdiden uyarıyoruz.

Site Adresi: https://wmaraci.com/forum/instagram.html

İnstagram Hizmet Firmaları

Doğrudan instagram hizmetleri sunan çeşitli firmalar vardır. Eğer çevrenizde bu işlerle uğraşan kişilerin sizlere önerdiği bir firma varsa, onların aracılığı ile bir satılık instagram hesabı bulabilirsiniz.

Tabi, benzer işlemleri üstteki iki sitenin aracılığı ile de yapabilirsiniz. Ama bu firmalar; yatırım yapıp site kurdukları ve gizlilik sözleşmeleri vs. olduğu için size kolay kolay kazık atamazlar. Aksi taktirde yasal olarak başları çok daha beter ağrıyacaktır.

İnstagram Hesabı Satın Al - Rehber
İnstagram Hesabı Satın Al – Rehber

Fakat bu firmaların çalışma mantığını anlayıp, pazarlama amacıyla yapılan 2-3 söz oyununa kanmamak adına “İnstagram Takipçi Siteleri Ne Kadar Güvenilir” konulu yazımızı okumalısınız.

Satılık İnstagram Hesabı – Son Çare…

Eğer bu üç yönteme bakıp tatmin olamadıysanız veyahut tam manası ile istediğinizi bulamadı iseniz, piyasa pahallı bu parayı hak etmiyorlar diyorsanız size son bir önerimiz daha var.

Takipçi Kasma – Takipçi Arttırma Yolları” konulu yazımızdaki yöntemleri uygulayarak tamamen doğal ve organik bir şekilde büyüme yakalamanız mümkün. Üstelik bu yöntemin bir güzelliği daha var, hedef kitleniz ile büyüme yakalamış olacaksınız.

Örnek: Mesela satılık instagram hesabı deyip, satılık bir moda konulu hesap alırsanız onu kıyafet satışı veyahut moda konulu paylaşımlar haricinde kullanmanız halinde istediğiniz etkileşimi alamazsınız.

Ama kalkıp da biraz üstteki yazıdaki yöntemleri uygularsanız doğrudan hedef kitleniz ile büyüme sağlamış olacaksınız. Yani en ciddi verimi bu şekilde alabilirsiniz. Sonrasında bu hesabı;

  • Popülerlik için mi
  • Pazarlama için mi
  • Al sat işleri için mi
  • Sosyal medya yönetimi için mi kullanırsınız orası tamamen size kalmış.

Satılık İnstagram Hesabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Olayın anlaşılması için, örnekler üzerinden gidelim. Mesela soldaki hesap alınmaya değer iken, sağdaki hesap alınmamalıdır. İlk hesapta beğeni oranı ve kitle analizi yapabileceğimiz gönderiler varken ikinci hesapta bunlar yok.

Hesaptaki twitter linki, içten açıklayıcı mesaj da cabası… Peki satılık instagram hesabı alırken nelere dikkat edilmelidir diyorsanız gelin devam edelim…

Hesap Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

# Hesaptaki gerçek ve sahte (bot) takipçi oranları öğrenilmelidir. Elbette sahte takipçiler olabilir ama salt çoğunluğun gerçek takipçiler olması gerekmektedir.

# Hesabın ilk mail adresini o mailin şifresi ile beraber almanız gerekir. Nasıl olsa maili değiştiririm bir şey olmaz demeyin, yine ilk maile bildirim gidiyor. Eğer satıcı size “ilk maili unuttum, bir şey olmaz” tarzında bir şey diyorsa oradan uçarak uzaklaşın.

# Elden ödeme yapmayın. Ortada kanıt olması adına, “@hesapadi adındaki satılık instagram hesabı için ücret” gibi bir not düşerek, elektronik yollardan para gönderimi yapın.

# İnstagram hesabını gizli duruma alıp, ardından gönderi paylaşarak beğenilerin gerçek mi sahte mi olduğunu da kolayca anlayabilirsiniz. Nasıl mı? Gizli özelliğe alınmış profillere dışarıdan izlenme ve beğeni gönderilemediği için paylaşımlar en doğru sonucu verecektir.

# Hesabın takipçi sayısı fazla ama gönderilerin aldığı etkileşim düşük ise (%1 gibi) o hesap kesinlikle satın almaya değmez. Hesabın gölge yasağı (shadowban) almış olması olasıdır.
(Detaylı bilgi için: Gölge Yasağı (Shadowban))

# Ayrıca hesaptaki gönderileri beğenen kitle analiz edilmelidir. Çoğunluk sahte (bot) hesaplar ise, takipçilerin çoğunun sahte olması olasıdır. Peki bunu nasıl anlayacağız? Takipçilere ve özellikle gönderileri beğenen / yorum yapan profillere bakacağız;

  • Profil resmi olmayan,
  • Gönderisi olmayan,
  • Hesap biyografisi olmayan,
  • Takip ettiği hesap sayısı onu takip eden hesap sayısından az olan hesapların sahte olması olasıdır.

# Hesabı aldıktan sonra, şifreyi değiştirmeyi ve takipçi kaybını en aza indirmek adına düzenli olarak paylaşım yapmayı unutmayın. Bu konuda şu iki rehberimize göz atabilirsiniz:
Kolay Hatırlanan ve Zor Kırılan Şifre Oluşturma Rehberi
Techno Gezgin Şifre Oluşturucu Programı

Technogezgin.com Bilgi
Satılık İnstagram Hesabı” konulu yazımız hakkında eklemek istediklerinizi, sorularınızı ve (eğer varsa) yazıdaki yanlışları yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bilgi güçtür, paylaştıkça büyür. Bu sebeple bu yazıyı da; yazının altındaki (logolu) paylaşım tuşlarını kullanarak gönül rahatlığı ile paylaşarak bize büyük bir iyilik yapabilirsiniz.

Ana Sayfa: 
https://www.technogezgin.com/
Hayata Dair Özgün ve Kaliteli Yazılarımız: 
https://www.technogezgin.com/blog/

MrKaptainTR

Merhabalar. Ben bu internet sitesinin sahibiyim. Aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği okuyorum. Bu sitede de; ufkunuzu açacak, bilgi hazinenizi katlayacak, bakış açınızı adeta uçuracak, “Vay be, adamlar bunu da mı yapmış?” dedirtecek cinsten içerikler üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı