Yazarımız Olmak İster Miydiniz?

Sitemizde yazar olmak ister miydiniz? Detaylar, iletişim bilgileri ve sizden gelen yazıların listesi bu sayfada…

Yazdığınız yazıların İnternet sitemizde yayınlamasını ister miydiniz Techno Gezgin ailesi olarak seviyeli, özgün ve kaliteli yazılar, haberler ve eğitimleri tüm herkese sunuyoruz.

Siz de sitemizde yazar olmak yer almak istiyorsanız bizlere katılarak kendi çalışmalarınızı, tecrübelerinizi ve yazılarınızı aktarabilir ve kendi köşenizi oluşturabilirsiniz.

Yazar Olmak İçin Gerekli Koşullar

  • Yazarlık başvurusu eğitim düzeyi, ırk ve din farkı gözetmeksizin herkese açıktır.
  • Yazarlık yapmak isteyen arkadaşlar aşağıda yorumlar üzerinden mesaj atarak bizlere kendilerini tanıtan kısa bir yazı ve iletişim bilgileriyle bizlere başvurabilirler. (NOT: Bu sayfanın altına yazdığınız yorumlar sadece bizim tarafımızdan görülecektir)

Yazarlık Yapmanın Sizlere Sağlayacağı Avantajlar

Her şeyden önce şu müjdeyi vereyim; “Sitemizde yazar olanlara web sitemizde yazdıkları yazıda ücretsiz ‘banner reklam’ yayınlama hediyesi verilecektir…”

Ayrıca; yazılarınızı paylaşarak kariyer olarak kendinizi güzelce göstermiş olursunuz. İleride iş başvurusunda dahi + puan olarak işinize yarayacağından şüpheniz olmasın.

Yazdığınız yazı sizin adınızla veya rumuzunuz ile paylaşılacağından İnternet ortamında sizin isminizin ön plana çıkma şansı bulunmaktadır.

Öğrendiğiniz bilgilerle ilgili yazacağınız yazılarla bilgileriniz pekişmiş olacak ve adınıza açık bir kaynak oluşmuş olacaktır.

Yazılarınızı Yazarken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Uyarılar

  • Yazılarınız kesinlikle kopya cümle içermemeli başka sitelerden almak zorunda kalacağınız bilgileri doğrudan yazınızda yer vermemelisiniz. Çünkü yazıda kopya oranı yüksek olursa yazınız arama motorunda üst kısımlara çıkamaz. Bu da yazınızın az kişiye ulaşmasına sebep olur.
  • Yazılarınız en az 300 kelimeden oluşmak zorundadır. İçeriğe uygun görsel ve başlıklara da yer vermelisiniz.
  • Siyasi, ırkçı söylemler içeren yazılara sitemizde yer verilmez.

Öneriler

  • Yazılarınız yayınlanmadan önce tarafımızdan incelenir ve yazı üzerinde arama motorları için gerekli ayarlamalar yapılarak ve gerekli görseller eklenerek yazınız yayınlanır.
  • Yazarlarımız yazılarını toplumun her kesiminden kişilerin anlam çıkartabileceği ve bir şeyler öğrenebileceği şekilde hazırlamalıdır. Yani yazıda anlatılan şeyleri günlük hayattaki örnekleriyle birlikte açıklayarak sunabilir.

Sizleri Aramızda Görmekten Memnuniyet Duyarız…

Sırasıyla Sizden Gelenler:

(1) Yazar: Fatih Doğmuş (2018 ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Mezunu)
Yazı: Mezunun Dilinden ODTÜ ve ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Tanıtım

(2) Yazar: bestofmath (Forum Donanım Haber’den)
Yazı: Üniversitelerde Öğrenci Fazlalığı ve İşsizlik

(3) Yazar: @HoloZengini (Twitter Bitcoin Yorum Sayfası)
Yazı: Holochain Nedir – Kripto Paralara Giriş

(4) Yazar:
Yazı:

Bir cevap yazın