Bilgisayar MühendisliğiBilim ve Teknoloji

İnstagram Takipçi Siteleri Ne Kadar Güvenilir? (Tehlikeler ve İdeal Yöntem)

Bugün sizinle takipçi ve beğeni arttırmaya dair hayati bir yanlışı tartışacağız. Şayet bilinçsiz şekilde instagram takipçi siteleri kullanılmakta ve bunun sonucunda kullanıcılar ciddi sorunlar yaşamaktadır. Ayrıca sizlere EN GÜVENİLİR VE ETKİLİ TAKİPÇİ / BEĞENİ ARTTIRMA YOLLARINDAN BAHSEDECEĞİZ! Hazırsak başlayalım.

“İnstagram Takipçi Siteleri”ndeki Tehlikeler Nedir?

a) Hesabın Otomatik İşlem Yapmaya Başlaması

“İnstagram takipçi siteleri”ne şifrenizi kullanarak giriş yapmışsanız şu sorunlardan birisini yaşamanız muhtemeldir:

 1. İnstagram hesabım benden habersiz beğeni yapıyor,
 2. İnstagram hesabım benden habersiz takip yapıyor,
 3. İnstagram hesabım benden habersiz video izleme yapıyor,
 4. İnstagram hesabım benden habersiz yorum yapıyor.
İnstagram Takipçi Siteleri
İnstagram Takipçi Siteleri

“İnstagram Takipçi Siteleri”nin Mantığı

Ücretsiz bir şekilde hesabınıza takipçi gönderen siteler, yani instagram takipçi siteleri, sizden instagram hesabınızın şifresi ile giriş yapmanızı ister. Siz de giriş yapar ve hesabınıza etkileşim veya takipçi çekersiniz.

Buraya kadar görünürde normal fakat çok ciddi bir sorun var. Sizi takip etmeye başlayan hesapların, sizi takip ettiklerinden haberi dahi yok. Tıpkı sizin gibi sisteme giriş yapan diğer kişiler sizi takip etti.

Asıl bomba ve sinir kısıma geliyorum. Siz de başka insanları takip etmeye başlayacaksınız ve muhtemelen takip ettiğiniz kişi sayısındaki ciddi artışı görmeden de bunu fark edemeyeceksiniz. Zira bu bir yazılım ile otomatik olarak gerçekleşir. Hesapların olduğu havuza düşersiniz ve yazılım sizin hesabınız ile otomatik olarak çeşitli işlemler (beğeni, yorum, takip vb.) yapar.

İnstagram Takipçi Siteleri ile Yüksek Takipçi ve Beğeni Sayılarına Ulaşabilirsiniz
İnstagram Takipçi Siteleri ile Yüksek Takipçi ve Beğeni Sayılarına Ulaşabilirsiniz

Bu Durumda Çözüm Önerisi Nedir?

 1. Hesabın şifresini değiştirin.
 2. Fakat bu tek başına yetmeyebilir, çift adımlı doğrulamayı da açın.

b) Shadowban Riski

Son yıllarda sosyal medyanın zirvesine oturan instagram, bizim yaptığımız kimi sahte işlemlerden hoşlanmayabilir. Tamam herkes konusu ne olursa olsun (kişisel hesap, komedi, mizah, söz, aşk sayfası, butik hesap vb.) takipçi ve beğeni sayısını arttırmayı ister. Fakat bu artış doğal ve organik olmayan yollarla yapılırsa başınıza bela açabilir. Bunun en basit örneği shadowban olayıdır. Detaylı bilgi için:

İnstagram Takipçi Siteleri (Panel)
İnstagram Takipçi Siteleri (Panel)

Shadowban Nedir – Beğenilerdeki Ani Düşüklüğün Sebebi

Tamam organik şekilde takipçi ve etkileşim arttırmak zor, ciddi zaman alıyor kabul de instagram takipçi siteleri ile tüm emeğinizin heba olma riskini almak istemezsiniz.

İnstagram Takipçi Siteleri İlle De Kullanmak İsteyenler

 • Sizler için oldukça pratik bir yöntemim var, denemenizi tavsiye ederim.
 • Öncelikle sahte bir hesap açıyorsunuz, o hesap ile orijinal hesaba beğeni / takipçi gönderin.
 • O sahte hesabın kendi kendine beğeni / takip yapması zaten size sorun çıkartmayacaktır. Hiç olmadı, işiniz bitince o hesabı silin.
 • Bu arada telefon doğrulama mesajı alıyorsanız, hesabı yandex mail ile açın. Nedendir bilinmez amma ve-lakin o zaman doğrulama mesaj uyarısı almazsınız. (En azından şimdilik, yazım tarihi: 2019)
 • İnstagram takipçi siteleri bu yöntemle gönül rahatlığı ile kullanılabilir.
İnstagram Takipçi Sitelerini Kullandıktan Sonra Şifrenizi Değiştirmeye Dikkat Edin
İnstagram Takipçi Sitelerini Kullandıktan Sonra Şifrenizi Değiştirmeye Dikkat Edin

İnstagram Takipçi Siteleri – Takipçi Satın Almak

a) Çoğunluğun Kullandığı Yanlış Yöntem

Organik bir şekilde takipçi / beğeni / etkileşim artışı istiyoruz ama bunun ciddi bir emeğe ve zamana patlayacağını da biliyoruz. İnsan haliyle hatırı sayılır bir çoğunluk kolaya kaçıp takipçi satın almaya yöneliyor. Gel gelelim bu işin sorunlu kısmına. Bu işlem bizi zarara uğratabilir çünkü satın aldığımız takipçilerin çoğu;

 • Ya sahte hesaplar
 • Ya da şanslı iseniz kullanılmayan hesaplar oluyor.

Asıl soruna geliyorum sabır. İnstagramın kendi algoritması vardır. Mesela bir gönderi paylaştık. Bu gönderi ilk başta bizi takip edenlerin bir kısmına gönderilir ve bu kitlenin tepkilerine (beğeni, yorum vs.) göre kalan takipçilerine gönderiyor. Bu tepkilere göre de etkileşim ve erişim artıyor anlayacağınız.

FAKAT! Takipçi satın aldığınızda sahte / kullanılmayan hesaplar olduğu için bu etkileşim oranı artmayacak tam tersine düşecektir. Çünkü tepki vermiyorlar.

b) Gerçek ve Doğru Yöntem

Ben uğraşamam o takipçileri mutlaka alacağım diyorsanız size farklı bir metot önereceğim. Yöntem şu;

instagram takipçi satın almak
instagram takipçi satın almak
 • İlk iş olarak büyük / bilindik sayfalardan uygun fiyatlarda (2019 için 20-100 lira) hikaye veya gönderi için reklam satın alacaksınız.
 • İnternet’te hikaye reklamlarının geri dönüş oranının daha yüksek olduğu söyleniyor bu arada.
 • Velhasıl, eş zamanlı olarak azar azar instagram takipçi siteleri üzerinden takipçi satın alma eylemini gerçekleştirin.
 • Artık bir hafta falan sayfanızın erişimini arttırmaya yönelik şeyler yapmanız gerekiyor. Mesela günde 3-5 adet gönderi atın. Hikaye atmayı da ihmal etmeyin. Hikaye reklamlarına da devam edin. Alımlarda aylık / haftalık alım indirimlerini (varsa) değerlendirin.

Fakat biraz keseyi açacaksınız. Başta da deneyim kazanmak için biraz paranız gidecek. Gel gelelim bu kısma;

 • Her reklam, her sayfa size aynı erişimi vermeyecek.
 • Reklamı vermeden önce reklamdaki kullanılacak olan görseli / videoyu iyi seçin. Bu konuda fikriniz yoksa aynı kategorideki sayfaların reklamlarını inceleyin.
 • Tüm sayfalar ayırdığınız bütçenin performansını tam olarak gösteremiyor. Deneyim kazanmaktan kasıt bu zaten. Bunun sebepleri ise sayfanın kitlelerinin özellikleri. Bunun önüne geçmek için reklam vereceğiniz sayfanın istatistiklerini isteyin ve kendi hedef kitleniz ile güzelce mukayese edin.
 • Mesela bu adreste sayfa sahipleri bulabilirsiniz. Kullanıcı referanslarına ve yorumlarına güzelce göz atarak kararınızı verirsiniz.
 • Site Adresi: r10.net

Diğer Takipçi ve Beğeni Arttırma Yolları (10 Tane)

Birbirinden farklı 10 yöntemi sizin için derledim. Açık sözlü olmak gerekirse instagram takipçi siteleri şimdi yazacağım 10 yöntemin yanında çok sönük kalıyor, buyurun şuradan devam edelim:

İnstagram Takipçi Arttırma Yolları – Techno Gezgin

Bu arada kişisel profil hesabınız değilse; takipçiniz arttıktan sonra beğeniniz zaten artacaktır. Kişisel profil hesabınıza zaten yapacağınızı da sanmıyorum ki öyle bir saçma gösterişi bence yapmayın da…

Ana Sayfa: 
https://www.technogezgin.com/
Hayata Dair Özgün ve Kaliteli Yazılarımız: 
https://www.technogezgin.com/blog/

MrKaptainTR

Merhabalar. Ben bu internet sitesinin sahibiyim. Aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği okuyorum. Bu sitede de; ufkunuzu açacak, bilgi hazinenizi katlayacak, bakış açınızı adeta uçuracak, “Vay be, adamlar bunu da mı yapmış?” dedirtecek cinsten içerikler üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı